Dodaj do obserwowanych
Archiwalne

Happysad ::: Hej Fest 2019

Koncert
Krynica-Zdrój, Aleja Nowotarskiego
20.07.2019
19:00

Opis

Zapraszamy na koncert otwierający tegoroczną edycję Hej Fest! Na deptaku głównym w Krynicy-Zdroju wystąpi happysad, a wstęp będzie bezpłatny! Jako support zagra VHS. Zapraszamy!

Happysad to jeden z tych zespołów, których chętnie słuchają zarówno czterdziestolatkowie, jak i znacznie młodsze pokolenia. Od momentu powstania w 2001 r. grupa wydała 7 płyt studyjnych oraz trafiła - ze swoim debiutem fonograficznym - na listę 50 najważniejszych polskich albumów magazynu Tylko Rock. Przez 18 lat istnienia Happysad zdobył serca oddanej rzeszy fanów.

Od czterech lat Hej Fest regularnie pojawia się na mapie wakacyjnych atrakcji kulturalnych w Małopolsce. Stworzony w 2016 roku, jako jeden z najbardziej niezwykłych festiwali, zaprasza mieszkańców i turystów na koncerty największych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

WAKACYJNE KONCERTY W ZAKOPANEM, SZCZAWNICY I KRYNICY-ZDROJU!
Hej Fest 2019 to 6 letnich sobót z największymi gwiazdami polskiej muzyki! Rozpoczynamy 20 lipca w Krynicy-Zdroju, tydzień później zagramy w Szczawnicy i oba te koncerty będą bezpłatne! Kolejne 4 koncerty odbędą się już na szczycie zakopiańskiej Gubałówki! Bilety na te wydarzenia znajdziecie w sklepie PKL.

Hej Fest – czyli cykl koncertów na Gubałówce. To muzyka na najwyższym poziomie – dosłownie i w przenośni. Największe polskie gwiazdy zagrają na scenie położonej 1126 m n.p.m., na szczycie Gubałówki, skąd rozpościera się oszałamiający widok na Tatry. Na miejsce będzie można dojechać koleją górską. W tym roku koncerty odbędą się również w Szczawnicy i Krynicy Zdrój.

Na Hej Fest wystąpią uznani artyści, którzy wspięli się na sam szczyt kariery. Ale ideą, która nam przyświeca jest promocja zespołów dopiero zamierzających go zdobyć. Dlatego na szczycie Gubałówki z gwiazdami spotkają się zespoły nie znane szerszej publiczności, ale grające autorską muzykę na wysokim poziomie, gotowe zaistnieć na scenie.

Damy im szansę by zdobyć pieniądze na nagranie płyty lub teledysku, albo by odbyć trasę koncertową z jednym z festiwalowych zespołów.

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Krynica-Zdrój, Aleja Nowotarskiego
Pokaż mapę
Data ostatniej aktualizacji: 19.07.2019, 14:38

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Happysad ::: Hej Fest 2019
Koncert
Data:
20.07.2019 | 19:00
Wstęp:
wolny
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook