Dodaj do obserwowanych
Archiwalne

Małopolska Majówka z Kryniczanką - Jacek Kawalec

Koncert
Krynica-Zdrój, Nowotarskiego 9/3
04 Maj 2019
20:00

Ważne informacje

  • Rozpoczęcie: 04.05.2019, 20:00
  • Zakończenie: 04.05.2019

Opis

Małopolska Majówka z Kryniczanką 2019

Koncert: Jacek Kawalec w repertuarze Joe Cockera

Projekt JOE COCKER – śpiewa JACEK KAWALEC z ORKIESTRĄ to wyjątkowy, multimedialny koncert, z muzyką na żywo, hołd dla wielkiego artysty jakim był Joe Cocker. Podczas koncertu, na który składają się najbardziej znane i kochane przez wszystkich utwory z repertuaru Joe Cockera ( m. inn. „With a little help of my friends”, „Unchain my heart”, „You can leave your hat on”, „Summer in the city”, „You are so beautiful” i wiele innych), zobaczymy także fragmenty wywiadów i materiały archiwalne, w formie projekcji multimedialnej, ukazujące tę drugą, bardziej prywatną twarz artysty.

Muzyka Joe Cockera, to absolutny majstersztyk, a wyjątkowa, utkana z emocji osobowość wokalisty sprawia, że nie można pozostać obojętnym wobec jego twórczości.

Jacek Kawalec, znany jest głównie jako aktor. Jednak jest również bardzo uzdolnionym wokalistą. W 1994 roku nagrał rockowy album „Be My Love” zawierający sonety W. Szekspira śpiewane w oryginalnej wersji językowej. Materiał muzyczny z tego albumu stał się kanwą widowiska telewizyjnego „Miłość, to nie igraszka czasu” nominowanego do Złotej Róży na międzynarodowym festiwalu „Róże Mountreux” w Szwajcarii.

Brał też udział w telewizyjnych programach rozrywkowych: „Jak oni śpiewają”, Taniec z gwiazdami” i „Twoja Twarz brzmi znajomo”. Jacek jest wszechstronnym artystą, ciągle poszukującym i rozwijającym swoje umiejętności. Teraz staje na scenie mierząc się z dorobkiem muzycznej ikony – Joe Cockera.

W czasie koncertu na scenie oprócz Jacka Kawalca zobaczymy i usłyszymy kilkunastoosobowy zespół instrumentalno-wokalny, gdyż ambicją Jacka, jako aktora i jednocześnie wokalisty jest odtworzenie atmosfery oryginalnych koncertów Joe Cockera, zarówno w warstwie emocjonalnej jak i muzycznej.

Serdecznie zapraszamy! Pijalnia Główna w Krynicy-Zdroju - 4 maja 2019, godzina 20:00.

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Krynica-Zdrój, Nowotarskiego 9/3
Pokaż mapę
Ukryj dodatkowe informacje o wydarzeniu Pokaż dodatkowe informacje o wydarzeniu
Telefon:
18471…
Rozpoczęcie: 04.05.2019, 20:00
Zakończenie: 04.05.2019
Data ostatniej aktualizacji: 15.04.2019, 10:21

Oceny i recenzje

Byłeś w tym obiekcie?
Dodaj swoją ocenę i recenzję tego obiektu.
Opublikowanych opinii: 0
Małopolska Majówka z Kryniczanką - Jacek Kawalec
Koncert
Data:
04.05.2019 | 20:00
Cena:
20 zł
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook