Dodaj do obserwowanych
Archiwalne

Pierwszy Oficjalny Zlot Fanów Marki Nessi

Zlot
Krynica-Zdrój
06-08.09.2019
10:00 - 15:00

Opis

W dniach 6-8 września 2019 odbędzie się w Krynicy pierwszy oficjalny zlot fanów marki Nessi Sportswear. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków naszej kolorowej i energetycznej odzieży.
Pomysł organizacji zlotu nie jest spontaniczny, a jest odpowiedzą na Wasze oczekiwania. Wiemy, że bardzo lubicie organizowane przez nas spotkania i dlatego wychodzimy Wam naprzeciw!
Krynica jest idealnym miejscem bo możemy spotkać się przy okazji odbywającego w tym czasie festiwalu Biegowego!
Jednego możecie być pewni , będą atrakcje i świetna zabawa!
Ubierzcie się wygodnie!
Gorąca atmosfera gwarantowana!


Polska marka odzieży sportowej- Wszystko zaczyna się od pasji
Marka Nessi nie była przypadkiem. Nie była również wyborem opcji, która najlepiej się sprzeda. Firmę zbudowali od podstaw przyjaciele, którym sport od zawsze był bliski i którzy doskonale wiedzieli, czego mogą potrzebować sportowcy amatorzy.
Swoją pasję przełożyli na język biznesu, a pozycję marki budowali powoli i systematycznie. Firma zaczynała od produkcji skarpet sportowych i nadal produkty te uważa za swoją wizytówkę. Obecna oferta Nessi jest jednak znacznie szersza i obejmuje: profesjonalną odzież biegową, getry dla sportowców, bieliznę termoaktywną. Jednak to z czego jest najbardziej rozpoznawalna to kolorowe legginsy do biegania oraz biegowe spódniczki o niebanalnych wzorach.
Odzież dla sportowców i amatorów.
Marka stara się uwzględniać potrzeby zarówno sportowców zawodowców, jak i sportowców amatorów. Pierwszym oferuje najwyższą jakość produktów i technologie, które gwarantują wygodę oraz pomagają osiągać jak najlepsze wyniki. Drugich zjednuje sobie przede wszystkim otwartością i podejściem, zaprasza ich do przyłączenia się do grupy ludzi aktywnych. A taka platforma wymiany doświadczeń to ważna rzecz.
Materiały i technologie mają znaczenie
Na wysoką jakość produktów Nessi składa się kilka elementów. Podstawa to materiały i technologie. I nie chodzi tu tylko o pozór nowoczesności czy o przyciągające uwagę fajerwerki. Liczy się komfort użytkowania i funkcjonalność. W ubraniach Nessi zapewniają je m.in. jony srebra wprowadzane w głąb włókna, które mają charakter antybakteryjny, antygrzybiczny i antyalergiczny, płaskie szwy, które nie powodują otarć i odparzeń czy strefy kompresji, oddychania i amortyzacji.
Użyteczność to zresztą jedna z wielu zalet marki. Nessi znana jest z wprowadzania do swoich produktów licznych udogodnień. Przykładem jest choćby kieszonka na klucze i i-poda umieszczona z tyłu spodni czy wielofunkcyjne kominy, które można wykorzystać jako szalik, maskę na twarz, opaskę na włosy, czapkę, a dzięki niewielkim gabarytom schować do kieszeni i zawsze nosić ze sobą.
Testerzy jakości
Poziom jakości w Nessi jest na bieżąco sprawdzany. Marka nawiązała współpracę z kilkoma blogerami, którzy testują jej produkty i przekazują swoje uwagi. Dzięki temu firma wie, które technologie się sprawdzają, a co należy jeszcze poprawić. Przedstawiciele marki starają się ponadto brać udział w targach i różnego typu wydarzeniach sportowych, traktując je jako źródło wiedzy i sposób na poznanie potrzeb swoich klientów.
Marka, która skupia ludzi
Właściciele marki Nessi swoją przygodę zawodową zaczynali od pasji i nadal starają się tę pasję w sobie pielęgnować. Przede wszystkim postanowili skupić wokół marki grupę sportowców-amatorów i stworzyć platformę wymiany doświadczeń pomiędzy pasjonatami aktywnego wypoczynku. Celowi temu grupa:Kolorowa Drużyna Nessi. Grupa skupia zarówno kobiety jak i mężczyzn, są to wielbiciele biegania, ale również nordicowcy czy zwolennicy górskich wędrówek- to co ich łączy to aktywność i odzież Nessi.

Zwiń Czytaj więcej

Główne cechy

Lokalizacja

Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty wydarzenia, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Data ostatniej aktualizacji: 19.07.2019, 15:30

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Pierwszy Oficjalny Zlot Fanów Marki Nessi
Zlot
Data:
06-08.09.2019
Wstęp:
wolny
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook