Ferie zimowe Krynica-Zdrój. Dlaczego warto wybrać Krynicę jako miejsce pobytu w okresie ferii zimowych?

Ferie zimowe w górach? Tylko w Krynicy-Zdroju! Piękny i malowniczy region. Uroczy i niepowtarzalny klimat. Zaśnieżone góry i doliny. Bogata i różnorodna baza noclegowa. Wiele kilometrów tras narciarskich. Moc atrakcji dla rodzin, dzieci i dorosłych.

Opublikowano: 23 11 2018

W tym artykule znajdziesz pytania i odpowiedzi ważne przy planowaniu pobytu w Krynicy-Zdroju w okresie ferii zimowych. Specjalnie dla Ciebie zebraliśmy i opisaliśmy w jednym miejscu tematy takie jak:

  1. Baza noclegowa w Krynicy-Zdroju. Wybór, oferta i możliwości rezerwacji w okresie ferii zimowych.
  2. Stacje narciarskie w regionie Krynicy-Zdroju.
  3. Nauka jazdy nartach lub snowboardzie – opcje dla dzieci i dorosłych.
  4. Krynickie Apres Ski, czyli co robić w Krynicy po nartach?


Ferie zimowe Krynica-Zdrój. Dlaczego warto wybrać Krynicę jako miejsce pobytu w okresie ferii zimowych? - Atrakcje.pl
Aktywny wypoczynek na nartach
Ferie zimowe Krynica-Zdrój. Dlaczego warto wybrać Krynicę jako miejsce pobytu w okresie ferii zimowych? - Atrakcje.pl
Relaks i odnowa biologiczna po nartach

1.

Baza noclegowa w Krynicy-Zdroju. Wybór, oferta i możliwości rezerwacji w okresie ferii zimowych.

Ilość i różnorodność obiektów noclegowych w Krynicy-Zdroju sprawia, że dosłownie każdy znajdzie tu idealne miejsce dla siebie, aby wspaniale spędzić czas ferii zimowych.

W Krynicy-Zdroju czeka na Was pełna gama wszystkich typów obiektów noclegowych. W zależności od potrzeb i upodobań możecie wybierać z pomiędzy: hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, willi, apartamentów, domków czy kwater prywatnych.

Rodziny z dziećmi znajdą tu niezwykle bogatą ofertę obiektów wyposażonych w takie atrakcje jak baseny, sale zabaw i programy rozrywkowe prowadzone przez animatorów.

Dorośli szukający rozrywki i wypoczynku na własnym poziomie również będą zadowoleni. Natomiast dla tych, którzy potrzebują szczególnego wyciszenia i relaksu powstała nowa oferta. Oprócz domków i apartamentów, także jeden z hoteli przemianował się na hotel tylko dla dorosłych.

W tym artykule piszemy o:

2.

Stacje narciarskie w regionie Krynicy-Zdroju.

W Krynicy-Zdroju i okolicy jest bardzo szeroki wybór stacji narciarskich, wyciągów i tras. Adekwatne dla siebie stoki znajdzie tu zarówno początkujący adept narciarstwa lub snowboardu czy rodzina z dziećmi w różnym wieku, jak również zaawansowany pasjonat jazdy.

Ferie zimowe to przeważnie dłuższy czas pobytu. Dlatego warto poznać lokalizację różnych stacji narciarskich, ich cechy charakterystyczne i wybrać takie miejsce, w którym będziecie się czuć komfortowo.

W samej Krynicy znajduje się kilka stacji narciarskich. Ponadto jest ona świetną bazą wypadową na stoki położone w pobliskich miejscowościach jak Tylicz, Muszyna, Wierchomla. 

W tym artykule piszemy o:

3.

Nauka jazdy nartach lub snowboardzie – opcje dla dzieci i dorosłych.

Ferie zimowe to znakomity czas, aby nauczyć swoje dzieci jazdy na nartach lub snowboardzie oraz by samemu podjąć naukę. Na nią nigdy nie jest przecież za późno :-)!

W Krynicy-Zdroju i regionie opcji do nauki jest co niemiara. Lekcje indywidualne lub grupowe kursy. Szkolenie od podstaw lub doskonalenie nabytych już umiejętności. Do tego trasy narciarskie o różnorodnym stopniu trudności, które pozwalają na kształcenie metodyczne oraz ciągły rozwój.

Dla najmłodszych dzieci świetną i niezwykle atrakcyjną opcją są kursy organizowane przez Przedszkola Narciarskie. W gronie rówieśników i w formie zabawy nauka umiejętności technicznych przychodzi mimochodem i przynosi wiele radości sprawiając, że jazda staje się pasją a nie meczącą nauką.

Dla starszych dzieci, nastolatków i dorosłych polecamy Szkoły Narciarskie. Program nauczania dopasowany jest tam do wieku oraz poziomu sprawności i umiejętności.

Zarówno przedszkola narciarskie jak i szkoły zatrudniają wykwalifikowaną kadrę instruktorską z dużym doświadczeniem pedagogicznym.


4.

Krynickie Apres Ski, czyli co robić w Krynicy po nartach?

Wiemy, że większość z Was przyjeżdża na ferie do Krynicy-Zdroju, aby jeździć na nartach / snowboardzie, ale nie wszyscy. Wiemy, że nie da się walczyć na stoku od rana do wieczora, każdego dnia pobytu. Wiemy, że potrzeba zarówno urozmaicenia jak również zwykłego odpoczynku i relaksu. Co zatem można robić w Krynicy poza nartami?

Opcji jest aż za dużo, ale to dobrze :-)!

  • ATRAKCJE

Wśród atrakcji, z których w czasie ferii można skorzystać zamiast nart lub po nartach znajdziecie wiele ciekawych pozycji. Skutery śnieżne to adrenalina i wiele emocji. Ślizgostrada i zjazdy na specjalnych sankach szerokim torem z bandami to szalona zabawa i dla dorosłych i dla dzieci. Kuligi z pochodniami pędzące malowniczymi trasami są już tradycyjnym i obowiązkowym punktem programu. Natomiast zupełną świeżością na rynku zimowych krynickich atrakcji jest Escape Room Krynica, czyli tematyczne pokoje z zagadkami i łamigłówkami - super przygoda dla rodzin z dziećmi oraz dla dorosłych.

W Krynicy-Zdroju odbywa się wiele ciekawych wydarzeń i imprez, szczególnie w okresie ferii zimowych. Warto być na bieżąco i sprawdzać co ciekawego dzieje się aktualnie w regionie.

  • GDZIE DOBRZE ZJEŚĆ?

Fundamentalne pytanie ;-). Wybór lokali gastronomicznych w Krynicy-Zdroju jest ogromny. Restauracje, karczmy regionalne, pizzerie, fast food. Jest w czym wybierać. Sprawdź gdzie dobrze zjeść w Krynicy-Zdroju.

  • RELAKS I ODPOCZYNEK

Po całym dniu szaleństw na stokach i podczas atrakcji, nieodzownym wręcz staje się zregenerowanie sił i odnowa biologiczna. Tutaj wachlarz rozwiązań jest niemal nieograniczony.

Zabiegi odnowy biologicznej dostępne w sanatoriach, hotelach i ośrodkach, Pełna oferta masaży. Baseny, sauny czy jacuzzi. To wszystko pozwoli odzyskać siły na następny intensywny dzień pobytu.

Ferie zimowe Krynica-Zdrój. Dlaczego warto wybrać Krynicę jako miejsce pobytu w okresie ferii zimowych? - Atrakcje.pl
ZAPRASZAMY W FERIE DO KRYNICY-ZDROJU!

Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 11 z 11

Poprzedni
Wróć do listy artykułów
Następny
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook