Dodaj do obserwowanych

Ważne informacje

 • Teraz: zamknięte.

Opis

Słotwiny Arena to ośrodek narciarski należący do Rodziny Pingwina, w której skład wchodzą dwa inne wyjątkowe obiekty - Kasina Ski&Bike w Kasinie Wielkiej, Czarny Groń w Rzykach k/Andrychowa, Skolnity w Wiśle i Kurza Góra w Kurzętniku.

Słotwiny Arena posiada dwa wyciągi narciarskie, oraz wyciąg taśmowy przeznaczony dla początkujących. Dodatkowo na terenie ośrodka można skorzystać z oferty noclegowej w pensjonacie, oferty gastronomicznej w restauracji oraz z kilku dodatkowych atrakcji, takich jak: ogniska, ścieżki spacerowe oraz rowerowe. Stacja posiada wypożyczalnię, serwis, sklep i przechowalnię sprzętu narciarskiego. Ośrodek dysponuje również własną szkołą narciarską.

Stacja mieści się w jednym z najpopularniejszych kurortów, zwanym zimową stolicą Polski - Krynicy Zdroju. Miasto położone w Beskidzie Sądeckim na wysokości 560-620 m n.p.m., w malowniczych dolinach Kryniczanki i jej dopływów: Palenicy, Słotwinki i Czarnego Potoku. Uzdrowisko otoczone jest wzgórzami, z których najwyżej położona jest Jaworzyna Krynicka 1114 m.

Słotwiny Arena znajduje się w Słotwinach, na południowo-wschodnim zboczu Drabiakówki (ok. 896 m n.p.m), czyli bocznym grzbiecie Pasma Jaworzyny. 

Ośrodek posiada bogatą ofertę, dzięki której przeżyjesz niezapomniane chwile z rodziną lub przyjaciółmi. Nieograniczone możliwości aktywnego wypoczynku, połączone z licznymi imprezami, organizowanymi przez Słotwiny Arena na terenie ośrodka, zapewnią doskonała zabawę zarówno dorosłym, jak i najmłodszym narciarzom.

Stacja Narciarska Słotwiny Arena swoją uwagę skupia na tym, aby osoby, które lubią spędzać czas na łonie natury, mogły korzystać z pełnej oferty ośrodków przez cały rok.

Na terenie Słotwin Areny znajdują się pensjonat oraz restauracje czynne przez cały rok. Pokoje zostały odnowione i doposażone. Obiekt posiada 30 miejsc noclegowych w dużych pokojach z widokiem na góry. Pokoje wyposażone są w łazienkę, TV sat, dostęp do WiFi oraz czajnik. W ofercie znajdziecie również parking, miejsce na ognisko/grilla, plac zabaw dla dzieci, wewnętrzną bawialnie dla dzieci, a także lodówki.

Restauracja znajduje się na parterze w obiekcie hotelowym. Oferta lokalu zawiera tradycyjne menu, z  uwzględnieniem dań sezonowych.

Słotwiny Arena składa się z 6,5 km tras narciarskich i na chwile obecną posiada 3 wyciągi:

 • wyciąg taśmowy,
 • Słotwiny Arena - 6 osobową kolej krzesełkowa, wyprzęgana z osłonami przeciwwiatrowymi firmy Doppelamyer o długości 720 m,
 • Słotwinka  - 6 osobową kolej krzesełkowa, wyprzęgana z osłonami przeciwwiatrowymi firmy Doppelamyer.

Stacja narciarska Słotwiny Arena to 10 tras zjazdowych o różnej skali trudności, trasa FIS, „Zimowy plac zabaw Kubuś-Ski” na wyciągu szkoleniowym dla dzieci.

Zwiń Czytaj więcej

Główne cechy

 • Bezpłatne WiFi Bezpłatne WiFi
 • Płatność kartą Płatność kartą
Zwiń Zobacz wszystkie (2)

Lokalizacja

Krynica-Zdrój, ul. Słotwińska 51a
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Ukryj dodatkowe informacje o atrakcji Pokaż dodatkowe informacje o atrakcji
Telefon:
18471…
51240…
 • nieczynne
 • nieczynne
 • nieczynne
 • nieczynne
 • nieczynne
 • nieczynne
 • nieczynne
Data ostatniej aktualizacji: 04.12.2018, 12:01

Oceny i recenzje

Byłeś w tym obiekcie?
Dodaj swoją ocenę i recenzję tego obiektu.
Opublikowanych opinii: 0
Słotwiny Arena
Stacja narciarska
Brak informacji o cenach
W tym tygodniu atrakcję obejrzało
już 6 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
 • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
 • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl