Dodaj do obserwowanych
Archiwalne

Liga Kubusiowego Narciarza

Impreza zimowa
Krynica-Zdrój, Słotwińska 51A
23 Luty 2019
08:30

Ważne informacje

  • Rozpoczęcie: 23.02.2019, 08:30
  • Zakończenie: 23.02.2019

Opis

Liga Kubusiowego Narciarza powstała specjalnie z myślą o dzieciach. Umożliwia im połączenie rywalizacji sportwej z doskonałą zabawą. Impreza polega uczestnictwie w cyklu 5 zawodów narciarskich z pomiarem czasu.

Finałowa rozgrywka odbędzie się na stoku Słotwiny Arena wraz z Kubusiem! Zarówno poziom sportowy jak i zabawy wzrastał z każdą kolejną edycją,a teraz czas na Wielki Finał! Gorąco zachęcamy wszystkie dzieciaki w przedziale 4-12 lat do wzięcia udziału w zawodach a wszystkich kibiców do wspólnej zabawy na stoku. Pamiętaj, że nie ma znaczenia czy jesteś profesjonalistą czy dopiero kilka dni temu zacząłeś przygodę z nartami czy snowboardem - liczy się odwaga, zapał i chęci. 

Początek imprezy o godzinie 11:00, kiedy to zawody rozpoczną dziewczynki z najmłodszej  grupy wiekowej, następnie chłopcy i tak na przemian. Ligę Kubusiowego Narciarza zakończy konkurencja snowboardzistów. Jeśli ktoś potrafi jeździć zarówno na nartach jak i snowboardzie, nie ma przeszkód aby wystartował w obu kategoriach.

Kubuś i Pingwin czekają na Was od 8:30 w biurze zawodów, gdzie konieczne jest potwierdzenie przybycia. Następie razem rozpoczniemy rozgrzewkę i poznamy trasę slalomu.

Nie zabraknie także strefy zimowych atrakcji wraz z ciekawymi zabawami przygotowanymi przez naszych animatorów. Kubuś już nie może się doczekać rozdania świetnych nagród dla zwycięzców! Każdy zawodnik bez względu na wynik otrzymuje pamiątkowy medal od Kubusia i pakiet startowy z “małym co nie co” i zniżką na szusowanie na wyciągu.

Zawody będą przeprowadzone w czasie ferii zimowych na łagodnych stokach narciarskich naszych stacji. Poprzez pogadanki z ratownikami, zabawę na mecie przy specjalnych namiotach nasi animatorzy przybliżą najmłodszym sposób zachowania na stoku narciarskim, lodowisku i innych miejscach spędzania wolnego czasu zimą.

Zgłoszenia na stronie ligakubusia.pl

Zwiń Czytaj więcej

Główne cechy

  • Dla dzieciDla dzieci

Lokalizacja

Krynica-Zdrój, Słotwińska 51A
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty wydarzenia, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Ukryj dodatkowe informacje o wydarzeniu Pokaż dodatkowe informacje o wydarzeniu
Telefon:
51240…
18506…
Rozpoczęcie: 23.02.2019, 08:30
Zakończenie: 23.02.2019
Data ostatniej aktualizacji: 20.03.2019, 14:11

Oceny i recenzje

Byłeś w tym obiekcie?
Dodaj swoją ocenę i recenzję tego obiektu.
Opublikowanych opinii: 0
Liga Kubusiowego Narciarza
Impreza zimowa
Data:
23.02.2019 | 08:30
Brak informacji o cenach
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook